David Borůvka
`

Zelené potraviny

V životě existují jednoduchá rozhodnutí, která nám otevřou nové obzory a posunou nás o míle daleko. Jedno takové jsem učinil nedávno, díky němu jsem poznal nové přátele a zlepšil kvalitu svého života – do svého jídelníček sem zařadil zelené potraviny. Nevěříte? Nedivím se vám, já jsem taky nejprve nevěřil.

agsdi-bulb

Proč do svého jídelníčku zahrnout Zelené potraviny?

V dnešní, kdy  se kvalita potravin neustále zhoršuje.  Množství vitamínů ztratilo až 80 procent a minerály přes polovinu svého obsahu. Proto je důležité tyto látky doplňovat a to ideálně v přírodní formě.

Dnes již nestačí sníst jedno jablko, dneska bychom museli sníst celou bednu jablek. A právě v tom nám může vydatně pomoci mladý ječmen a chlorella.

agsdix-smt3-sync

Proč právě zelené potraviny od Green ways

Zelené potraviny od firmy Green ways působí komplexně, do lidského organismu dodávají velké množství vitálních látek jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny,stopové prvky, fytolátky a enzymy. Neobsahují žádné škodlivé látky ani barviva, Testují ve dvou nezávislých laboratořích. Organizmus zbavují toxických látek a zvyšují náš výkon a tím zlepšují kvalitu našeho života.

Ideální je do svého jídelníčku pozvolna zařadit mladý ječmen i chlorellu současně, vzájemně se  doplňují – působí a zesilují svůj účinek. Chlorella má schopnost pročišťovat trávicí trakt a díky tomu se zelený ječmen lépe vstřebává – a tak dochází k vzájemné synergii.

V  dnešní době jsou peníze bránou ke svobodě. Je důležité vnímat peníze jako příležitost, skrze kterou máme  možnost tvořit krásné věci pro druhé i pro sebe. Možná ve vás tyto věty vyvolaly odpor či averzi. Zkuste si položit otázku, odkud tyto pocity pramení? Hojnost rovná se rovnováha – umět přijímat i dávat.

Máte-li zájem, můžeme pomocí techniky thetahealing nastartovat proud hojnosti a plně rozvinout váš potenciál. Díky zeleným potravinám zlepšit vaše zdraví a najít finanční a časovou svobodu. Protože jenom zdraví a šťastní lidé mění tento svět k lepšímu.

více vápníku než v mléku

více železa než ve špenátu

druhů minerálů

druhů vitamínů

let na trhu